Najważniejsze fakty na temat ogrzewania Feelco.

 

System Feelco. to ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji. Nadmuchowe, czyli wykorzystujące powietrze zamiast wody jako nośnik energii. Dzięki tej zmianie Feelco. jest niezwykle oszczędne w eksploatacji oraz może połączyć kilka funkcji w jednej instalacji.
Zamiast instalować odrębne układy ogrzewania, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji możesz wybrać Feelco. w wersji dostosowanej do swoich potrzeb. Zaoszczędzisz pieniądze, odzyskasz przestrzeń w budynku zajmowaną przez grzejniki czy klimatyzatory i będziesz się cieszyć komfortem eksploatacji.

Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych faktów na temat systemów Feelco. Jeżeli projektujesz lub budujesz i chcesz się dowiedzieć ile kosztuje ogrzewanie nadmuchowe Feelco. dla Twojego budynku wypełnij formularz na końcu tej strony.

Jakie funkcje ma Feelco?

 

Standardowo:

  • Ogrzewanie gazem lub pompą ciepła.
  • Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Opcjonalnie:

  • Oczyszczanie powietrza – kurz, alergeny, smog.
  • Kontrola wilgotności, nawilżanie i osuszanie powietrza.
  • Chłodzenie, pełna klimatyzacja całego budynku

Do jakich budynków jest Feelco?

 

Rodzaje budynków

  • domy, wille, rezydencje
  • biura, sklepy, restauracje …

Aktualny stan

  • projektowane lub na wczesnym etapie budowy
  • w trakcie remontu lub modernizacji
  • o powierzchni powyżej 100m2

Dlaczego Feelco jest oszczędne?

 

Feelco to ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji, wymaga wielokrotnie mniej czasu niż tradycyjne instalacje aby ogrzać budynek. Feelco nie potrzebuje również czynnika pośredniego jakim jest woda aby ogrzewać pomieszczenia, dzięki temu straty ciepła są znacznie mniejsze.

W praktyce ogrzewanie Feelco to nawet 30% oszczędność w kosztach ogrzewania i wentylacji budynku.

Ile kosztuje system Feelco?

 

System Feelco jest tańszy niż tradycyjne rozwiązania gdyż wykorzystuje jedną instalację do wielu funkcji. Ogrzewanie i wentylacja z odzyskiem ciepła wykorzystują te same przewody przesyłu powietrza. Rozbudowa o funkcję klimatyzacji wymaga jedynie dołączenie specjalnego modułu. 

Ile można zaoszczędzić? W zależności od wersji systemu od 20 do nawet 40% ceny instalacji. Aby poznać cenę dla konkretnego budynku wystarczy wypełnić poniższy formularz. 

Chcesz cieszyć się domem z idealnym klimatem do życia?
Pomyśl o Feelco® przed rozpoczęciem budowy, lub na jej początku.

Napisz nam kilka słów o Twojej inwestycji, wklej link do projektu Twojego budynku lub załącz plik. Jeżeli masz wątpliwość użyj czatu, podpowiemy jak zrobić to najlepiej.

→ Dowiedz się więcej o Feelco.