Systemy bazujące
na powietrzu są znane
z niskich kosztów
eksploatacji.

To dlatego w ten sposób ogrzewa i chłodzi
się większość budynków komercyjnych.

Ogrzewanie nadmuchowe Feelco to oszczędność już na etapie budowy.
Ogrzewanie, wentylacja mechaniczna a nawet klimatyzacja w jednym systemie.
Suma robi się ogromna.

Jak dokładnie oszczędzasz?

Tak duża różnica w kosztach eksploatacji wynika z tego, że całe wytworzone ciepło od razu ogrzewa powietrze (bez pośrednictwa wody i rur). Ponadto, ogrzewanie nadmuchowe w systemie Feelco charakteryzuje się niską bezwładnością, co oznacza, że pomieszczenia będą ogrzewane w bardzo krótkim czasie. Z naszym systemem, możesz też dokładnie zaplanować temperaturę na różne pory dnia – gdy nikogo nie ma w domu, nie potrzeba tyle ciepła, ile w chłodne wieczory.

Jak jeszcze oszczędzasz?

Oszczędzasz dzięki możliwości odzyskiwania ciepła z kominka.

Oszczędzasz dzięki systemowi rekuperacji. Wymiana powietrza zużytego na świeże odbywa się również z odzyskiem ciepła a intensywność wentylacji dostosowana jest zawsze do aktualnych potrzeb.

Szacowane oszczędności sięgają nawet 30%
w stosunku do rozwiązań wodnych.

Gdy decydujesz się na rozwiązanie Feelco®

– Oszczędzasz podwójnie.

1

Pierwszy raz oszczędzasz podczas zakupu

Suma zakupu odrębnych instalacji wchodzących w skład Feelco jest nawet kilkukrotnie wyższa. (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja, kontrola wilgotności i jakości powietrza)
2

Drugi raz oszczędzasz podczas eksploatacji

To tutaj system Feelco, pokazuje w praktyce wiodącą wydajność i poważne oszczędności.
Oszczędzaj energię, gdy jesteś na zewnątrz. Lecz idąc do domu wracaj do komfortu.

Realne oszczędności,
dzięki najnowszej technologii.

W systemach Feelco wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze urządzenia stworzone przez lidera branży, firmę Carrier USA. To partnerstwo daje nam dostęp do ostatnich osiągnięć technologii w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia budynków.

Feelco Hybrid

Feelco Hybrid to system zbudowany w oparciu o przełomową technologię Carrier Hybrid Heat wykorzystującą jako źródło ciepła do ogrzewania kondensacyjną nagrzewnicę gazową oraz inwerterową pompę ciepła. System automatycznie bada aktualne warunki i wykorzystuje to źródło ciepła, które w danej chwili jest tańsze w eksploatacji.

Nie musisz się zastanawiać jak to wszystko działa, ważne, że działa na Twoją korzyść. Będziesz zaskoczony jak niewielkie będą rachunki za ogrzewanie przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu komfortu.

Feelco HP

Feelco HP to wyjątkowe rozwiązanie w dziedzinie ogrzewania z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Dzieje się tak za sprawą najnowocześniejszej pompy ciepła Carrier Infinity 20 z przełomową technologią Greenspeed Intelligence, dzięki której system osiąga rekordowo wysoką sprawność nawet podczas pracy w niskich temperaturach.

Pompa Ciepła Carrier Infinity 20 to rekordzista w dziedzinie sprawność energetycznej pomp ciepła, została zaprojektowana specjalnie z myślą o pracy w zimnym klimacie.

Chcesz cieszyć się domem
z idealnym klimatem do życia?
Pomyśl o Feelco® przed rozpoczęciem budowy,
lub na jej początku.

Zapytaj o system Feelco
dopasowany do Twojej inwestycji już teraz!

Wybierz wersję i zapytaj o cenę