Skip to main content

Najważniejsze fakty na temat ogrzewania nadmuchowego Feelco.

 

System Feelco. to ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji. Nadmuchowe, czyli wykorzystujące powietrze zamiast wody jako nośnik energii. Dzięki tej zmianie Feelco. jest niezwykle oszczędne w eksploatacji oraz może połączyć kilka funkcji w jednej instalacji.
Zamiast instalować odrębne układy ogrzewania, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji możesz wybrać Feelco. w wersji dostosowanej do swoich potrzeb. Zaoszczędzisz pieniądze, odzyskasz przestrzeń w budynku zajmowaną przez grzejniki czy klimatyzatory i będziesz się cieszyć komfortem eksploatacji.

Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych faktów na temat systemów Feelco. Jeżeli projektujesz, budujesz budynek mieszkalny lub mały budynek użytkowi zapoznaj się z możliwościami systemu Feelco.  Wyceny instalacji wykonujemy bezpłatnie, zapraszamy do kontaktu.

Jakie funkcje ma Feelco?

 

Standardowo:

  • Ogrzewanie pompą ciepła lub gazem.
  • Chłodzenie, pełna klimatyzacja całego budynku.
  • Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Opcjonalnie:

  • Oczyszczanie powietrza – kurz, alergeny, smog.
  • Kontrola wilgotności, nawilżanie i osuszanie powietrza.

Do jakich budynków jest Feelco?

 

Rodzaje budynków

  • domy, wille, rezydencje
  • biura, sklepy, restauracje …

Aktualny stan

  • projektowane lub na wczesnym etapie budowy
  • w trakcie remontu lub modernizacji
  • o powierzchni powyżej 100m2

Dlaczego Feelco jest oszczędne?

 

Feelco to ogrzewanie nadmuchowe nowej generacji, wymaga wielokrotnie mniej czasu niż tradycyjne instalacje aby ogrzać budynek. Feelco nie potrzebuje również czynnika pośredniego jakim jest woda aby ogrzewać pomieszczenia, dzięki temu straty ciepła są znacznie mniejsze.

W praktyce ogrzewanie Feelco to nawet 30% oszczędność w kosztach ogrzewania i wentylacji budynku.

Jak zastosować Feelco?

 

System Feelco jest projektowany i instalowane przez wyspecjalizowane firmy. Dostarczymy wszelkie niezbędne informacje i projekty w celu sprawnego wdrożenia instalacji w budynku. 

Współpracujemy na etapie projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego. Nasi handlowcy przejmują wszelkie zadania związane z przedstawieniem oferty i zawarciem umowy na wykonanie instalacji z inwestorem.

Wystarczy, że podejmiesz decyzję, reszta pracy już po naszej stronie.

Zastosuj nowoczesne rozwiązanie Feelco® w Twoim budynku. Zadbaj o komfort, niskie koszty eksploatacji i atrakcyjną architekturę wnętrz.

Napisz do nas, powiedz nam kilka słów o Twoim projekcie, wklej link do projektu  lub załącz plik. Jeżeli masz wątpliwość zadzwoń kontakt podpowiemy jak zrobić to najlepiej.

→ Dowiedz się więcej o Feelco.